İNCE VE DÜZ SAÇLARA NASIL HACİM VERİLİR?

Saçlarım neden İnce ve düz ?

 
Bazı insanlar doğası gereği yoğun ve hacimli saçlara sahip olma ayrıcalığına sahiptir.  Saçların yapısı genetik faktörler tarafından belirlensede, ince telli saçların dengesiz bir diyetten sonra sağlıklı ve güçlü olabilmesi için ihtiyaç duyduğu besinlerden mahrum bırakılması, aşırı agresif bakımın kullanılması sonucunda daha düz, hatta şekillendirme araçlarının yanlış kullanımı bile hacim etkisinin hızla kaybetmesine yol açabilir.

 

Eminim ki, sizde saçınıza daha fazla hacim kazandırmak için her zaman yeni bir yöntem arıyorsunuz. Bu sorunla karşı karşıya olan dünyanın her yerinde milyonlarca kişi olduğunu unutmayın! Eğer saçınız güçlü ve sağlıklı ise ona hacim kazandırmak son derece kolay olacaktır.

Sebum, saç ürünleri, kir ve diğer yabancı maddeler ince saç tellerini ağırlaştırma eğilimindedir.  Şampuanlar, saç kremleri veya özel bakım sunan maskeler besleyici ve nemlendiricidir. Teoride iyi gibi görünebilir. Ancak yanlış saç ürünlerini kullanmak hacim kazandırıcı etkiyi vermeyebilir.

 

Lazartigue, tüm ürünlerini saç tipiniz ne olursa olsun sağlığı ve güzelliği geri kazandırma gücüne sahip değerli aktif maddeler etrafında tasarlar.

Nouvelle routine Volume

İNCE ve düz saçlarınıza nasıl hacİM VERİLİR ?

Düz saçlarınıza hacim kazandırmak için belirli bir bakım ritüeli benimseyerek başlamalısınız.

Lazartigue, özel efektli pirinç proteini şampuanı ve saçı güçlendiren ve statik elektriği azaltan tekstüre edici bir sprey sunar.

İnce ve düz saçların hacmini artırmak için, %93 doğal kökenli içeriğe sahip vegan Volumize şampuan, botanik bir aktif bileşen olan pirinç proteinleri ile zenginleştirilmiştir.

İlk kullanımdan itibaren etkili olan bu bitkisel proteinler anında uzun süreli doğal hacim sağlar. Besleyici özellikleriyle de bilinen pirinç proteinleri, saç üzerinde koruyucu bir film oluşturur.

Şampuanınızı Volumize sprey ile birleştirin.  Bu son derece hafif şekillendirici sprey, saça 24 saat boyunca hacim kazandırır. %97 doğal içerikli içeriği, pirinç proteini özleri ve amaranth ile zenginleştirilmiş formülü, ince telli saçları ağırlaştırmadan yoğunlaştırıcı bir etki sunar.

Atalardan kalma bir tahıl olan Amaranth, lifin çapını arttırır ve hacmini artırır. Bitkisel kökenli bir aktif bileşen olan pirinç proteinleri, elektrostatik itme ile ağırlık vermeden saçlara dolgun bir görünüm kazandırır. Birkaç spreyde saç daha yoğun, hacimli ve parlak görünür.

Ayrıca ince, kuru saçları beslemek için özel olarak formüle edilmiş Nourish Light bakım ve maskesini de kullanabilirsiniz.

Besleyici saç kremi , kolayca hacim kaybetmeye meyilli kuru, ince saçların özel ihtiyaçlarını karşılar. Soya fasulyesi yağı ile zenginleştirilmiştir. Hemen nemlenen, tüm uzunluğu boyunca korunan saçlar, ağırlaşmadan özenle sarılır. Daha esnek, daha parlak ve yumuşaktırlar.

Nourish Light maskesi , kuru, ince saçları nemlendirmek ve güçlendirmek için lifin kalbine nüfuz eder, ağırlık vermeden canlılık ve esnekliği geri kazandırır. Vegan formülünde bulunan organik saf soya fasulyesi yağı, saçın lipit eksikliklerini doldurmak ve onu dehidrasyondan kalıcı olarak korumak için mükemmel dozda esansiyel yağ asitleri sağlar. Eşsiz moleküler yapısı sayesinde çok hafif olan bu bitkisel yağ, kolayca emilir ve saçınızın doğal hacmini korur. Uygulama sonrası kaba etkisi ortadan kalkar. Saç uçlarına kadar beslenir ve yumuşatılır.

Rituel Volumize

HACİMLİ SAÇLAR İÇİN UZMAN İPUÇLARIMIZI KEŞFEDİN

İnce saçlara hacim kazandırmak oldukça zordur... Bununla birlikte, yardımcı olabilecek etkili ipuçları her zaman vardır!

Çözüm arıyorsanız, daha dolgun saçlara sahip olmak için saç uzmanımızın tavsiyeleri;

  • Saç tellerini güçlendirmek için demir, C vitamini, çinko ve protein açısından zengin yiyecekler yiyin.
  • Besin takviyeleri alın.
  • Az miktarda şampuan kullanın.
  • Yağ bazlı saç ürünlerinden kaçının.
  • Elektrikli ince saçlar için: Ilık suyla yıkayın ve soğuk suyla durulayın.
  • Volumize hacim veren saç spreyini doğrudan tarağa veya fırçaya püskürtün ve ardından saçı açın.
  • Saçınızı daha hareketli göstermek için baş aşağı kurutmayı unutmayın.

Routine Volume