KARŞINIZDA ULTRA HAFİF SAÇ BAKIM YAĞI

RÜYALAR YAĞI: 4 DEĞERLİ YAĞın bİrleşİMİ !

BİR BESLENME HAZİNESİ: düşleRİN YAĞI

Yağımızın formülü %95 doğal kaynaklı, silikonsuz ve sülfatsız

Saçınızla ilgilenmek için sizi davet eden 4 doğal değerli yağın birleşiminin bir ittifakıdır : Argan (besleyici), Kayısı (yumuşatıcı), Kamelya (güçlendirici), Mısır Sardunyası (onarıcı).

Bu 4 yağı ve faydalarını deşifre ediyoruz.

ARGAN YAĞIMIZ

Kullandığımız argan yağı, Fas'ta organik sertifikasyon için onaylanmış alanlarda yetişen ağaçlardan elde edilen bir bitkisel yağdır.i

Yüzyıllardır faydasıyla bilinen argan yağı saçlarınemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olan güzellik sırlarındandır. Argan yağı içerdiği birçok yağ asidi (ve özellikle linoleik asit) sayesinde pullarına sızarak saç telini yoğun bir şekilde beslerBöylece saçı güçlendirir ama aynı zamanda saç yüzeyinde buharlaşmayı önleyen hafif bir film oluşturarak saçı korur.

KAYISI YAĞIMIZ

Kullandığımız kayısı yağı Ortadoğu'dan gelen organik bir  yağdır . Meyve çekirdeğinden mekanik basınç uygulanarak, herhangi bir işlem veya katkı maddesi kullanılmadan elde edilir.

Özellikle yaşlanma karşıtı ve sağlıklı ışıltılı etkileri nedeniyle cilt bakımında kullanılırken, saç üzerindeki etkileri için de değerlidir.

Doymamış yağ asitleri ve E vitamini açısından çok zengin olan bu yağ, besleyici ve yumuşatıcı özelliklere sahiptir . Saçı daha ipeksi ve esnek yapar.

KAMELYA YAĞIMIZ

Kullandığımız Kamelya yağı organik bir bitkisel yağdır , Asya'dan, özellikle Güney Çin'den gelen Camellia Oleifera çalısının tohumlarından gelir .

Omega 6 açısından zengin, yenileyici ve yeniden yapılandırıcı özelliklere sahiptir. Saç bakımında saçı nemlendirmek, güçlendirmek ve parlaklık kazandırmak için kullanılır . Yağlı bir film bırakmadan hızla nüfuz ettiği , aynı zamanda ışığı daha iyi yansıtan saç pullarını düzleştirdiği bilinmektedir.

 

MISIR'DAN SARDUNYA YAĞIMIZ

Mısır sardunya yağı, bitkinin yapraklarından elde edilen esansiyel bir yağdır.

Özellikle saç bakımında onarıcı özellikleri nedeniyle kullanılır.