KURU SAÇLARA BESLEYİCİ ÇÖZÜM


KURU SAÇIN NEDENLERİ?


Çevresel koşullar, saç bakım alışkanlıkları ve fiziksel sağlığınız dahil olmak üzere çeşitli faktörler kuru saça neden olabilir. Kuru saçlar, yaştan bağımsız olarak hem erkeklerin hem de kadınların başına gelebilir, ancak yaşlandıkça muhtemelen orta yaşa geldiğimizde bu sorunla karşılaşma olasılığınız daha yüksektir. Bunun yanı sıra kuru saçlara sahip olmanızın nedenleri arasında saç derisinin yeterince sebum salgılayamaması, saç kurutma makineleri, agresif fırçalama ve uygun olmayan saç bakım ürünleri kullanmak dahil saçın kurumasına yol açar. Kuruluk ve kırılganlığı düzeltmek adına Lazartigue saç bakımını keşfmeye ne dersiniz?


SAÇINIZI NEMLENDİRİN


Botanik içeriklere sahip zengin saç kremi Lazartigue Nourish ve Nourish Light saç kremi ile kuru saça kaybettiği nemi geri kazandırın.


SAÇINIZI ŞIMARTMANIN HIZLI YOLU


Yağlı bir bitiş içermeyen akışkan dokuya sahip bu vegan saç bakım yağı, saçı ağırlaştırmadan besler, onarır ve canlandırır. Taze çiçek notaları içeren kokusu, saçı hafiflikle sarar. Kalbinde 4 değerli yağın ittifakı olan son derece besleyici Argan yağı, yumuşatıcı Kayısı yağı, güçlendirici Kamelya yağı, Mısır'dan onarıcı sardunya yağı tüm saçlara parlaklık kazandırır.


                                 
                                       


-İnce ve normal telli saçlar için : Tüm saça 2 ile 3 damla.
-Normal ve kalın telli saçlar için : Tüm saç için 3 ile 5 damla.
-Kalın, çok kuru ve asi saçlar için : Tüm saç için 6 ile 10 damla.


BESLEYİCİ ZENGİN BAKIM


Donuk ve kuru saçları şekillendirmek inkar edilemez derecede zordur. Kuru ve mat saçların yönetilmesi için derin bir besleyici bakıma ihtiyaç duyarlar. Parlaklığını ve doğal nemini kaybettiğini düşündüğünüz saçlarınız için Lazartigue nemlendirici saç maskesi içerdiği shea yağı sayesinde saçı ağırlaştırmadan ideal nemlendirme için dış stres faktörlerine karşı koruma sağlar.